Basında Biz / Haberler
arrow_back Geri Dön

İMAŞ Yeni Multiplexa Kare Eleği Tanıtıyor

İMAŞ Yeni Multiplexa Kare Eleği Tanıtıyor
25.04.2024

Yeni Multiplexa kare elek (MQA), tahıl öğütme teknolojisinde 30 yılı aşkın deneyim ve yeni mühendislik standartlarının sentezi ile İMAŞ Ar-Ge ekibi tarafından tasarlandı.  Mart 2024 itibariyle resmi olarak tanıtılan yeni Multiplexa, 10 pasaja kadar kullanılabilen mevcut seçenekleri ile değirmenlerdeki yüksek kapasite ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor.

Daha da ötesinde yeni Multiplexa, önemli tasarım iyileştirmeleri ile beraber kullanıcıları için güçlendirilmiş konstrüksiyon, performans, sanitasyon ve yalıtımı bir arada sunuyor.

 

En Son Test ve Analiz Teknolojileri Kullanılarak Geliştirildi

 Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) günümüzde savunma ve havacılık sektörü başta olmak üzere mühendislik dünyasının vazgeçilmez bir parçası olarak kullanılmaktadır. İMAŞ Ar-Ge ekibi olarak, Multiplexa’nın yapısal davranışı ve titreşim karakteristiklerinin belirlenmesi ve çalışma ortamındaki performansının simülasyonu için FEA teknolojisinden yararlanıldı. Gerçek çalışma koşullarındaki performansın ölçülmesi için gerinim ölçer ve ivmeölçerler kullanılarak performansı doğrulandı ve Multiplexa, benzersiz gürbüz yapısına ulaştırıldı.…