Basında Biz / Haberler
arrow_back Geri Dön

Viteral'den bir yenilik daha: Çiftlik Tipi Yem Tesisi

Viteral'den bir yenilik daha: Çiftlik Tipi Yem Tesisi
01.05.2020

İMAŞ Makina olarak; inşaatından makine kurulumuna kadar anahtar teslim un, irmik ve mısır unu fabrikaları, değirmen fabrikaları, yem fabrikaları kuruyor, şeritli ve daire testere tezgâhları üretiyor ve çelik konstrüksiyon sektöründe hizmet veriyoruz.

Orta Asya’dan Amerika’ya, Afrika ülkelerinden Türki Cumhuriyetlerine kadar dünyanın birçok bölgesinde, 100'e yakın ülkede faaliyet gösteren İmaş Makina, Afrika kıtası, Uzakdoğu Asya ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerle olan ticareti güçlendirmeyi hedeflerken müşteri odaklı yedek parça ve satış sonrası hizmetlerle farklılaşmayı amaçlıyor.

Son olarak Viteral markası ile saatte 2-3 ton kapasiteli çiftlik tipi yem tesisini de müşterilerine sunmaya başladı. 8x8x7 metrelik bir yere kurulabilecek olan ve modüler tasarım, kısa kurulum süresi, düşük yatırım maliyeti ve kısa vadeli yatırım geri dönüş oranı gibi birçok özelliği bulunan bu tesis, düşük enerji tüketimi ile de çiftlikler ve sektöre yeni girecek üreticiler için de ideal bir yatırımdır.

Gelinen noktada İmaş Makina; yem makineleri sektöründe müşteri taleplerini en iyi şekilde analiz ediyor ve müşterilerine bu anlamda en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor.